Anlaşmalı kurum Diş

Estetik zirkonyum diş

Kliniğimizde Dental Destek Sistemi kullanılmaktadır. Sistem, hekimlerin hastalarına diş tedavi ücretlerini T.Garanti Bankası A.Ş. aracılığı ile kredilendirme olanağı sunmaktadır.

Aşağıdaki kurum mensup ve emeklileri kliniğimizde diş tedavilerini yaptırıp ödemelerini nakit veya kredi kartı ile olarak yaptıktan sonra alacakları faturayı kurumlarına vererek limitleri dahilinde geri ödeme alabilirler.1. FORTİS BANK SANDIK ( ÇALIŞAN VE BAĞIMLILARI )
2. ZİRAAT SİGORTA
3. SOMPO JAPAN SİGORTA ( FİBA )
4. HDI SİGORTA
5. HALK SİGORTA ( BİRLİK )
6. DUBAİ SİGORTA
7. ANKARA ANONİM TÜRK SİGORTA
8.ERGO SİGORTA
9. GÜNEŞ SİGORTA
10.TÜRKİYE HALK BANKASI EMEKLİ SANDIĞI VAKFI
11.T.C. ZİRAAT BANKASI VE T.HALK BANKASI A.Ş. MENSUPLARI EMEKLİ VE YARDIM SANDIĞI VAKFI
12.Compu Group Medikal  ( Promed Sigorta )
Anlaşmalı kurum dişAnlaşma neticesinde Ziraat Bankası Mensupları ve yakınları tüm diş tedavisi hizmetlerimizden özel indirim avantajları ile faydalanabilecekler. Eğer sizde Türkiye Telefom Vakfı üyesi yada yakınıysanız Dental İmplant ve ortodonti tedavileri hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın
Türk Telekom Vakfı
Kamu-Sen

Ziraat Bankası
PROMED
Inter Partner Assistance
Inter Partner Assistance’ın hizmet verdiği şirketler: AXA Hayat Sigorta, Türk Telekom Vakfı, Ray Sigorta A.Ş., Ankara Anonim Türk Sigorta Şirketi, Zürich Sigorta A.Ş. Acil Tedavi Sigortası, Ray Sigorta A.Ş. Medline Acil Tedavi Sigortası, Eureko Sigorta A.Ş. Acil Tedavi Sigortası, Avis&Ray Sigorta A.Ş. Acil Tedavi Sigortası, Acil Assist Card/Ray Sigorta A.Ş Acil Tedavi Sigortası, Kolay Yardım Acil Tedevi Sigortası, Dr. Back-Up, Back-Up, Ipa Card, Ipa Privilege Card, Benefit Card, Benefit Global AIG Card, Sonata Card, Bank Asya Platinum Card, Medline Acil Yardım Akademisi Card (Aya Card), AXA PPP, Çek Cumhuriyeti Sigortalıları, Hür Sigorta.

Zirkonyum Diş Kaplama Ödenir mi?

Anlaşmalı kurumları  sözleşme şartları farklı olmaktadır. Kendi kurumunu ile görüşerek zirkonyum diş kaplama tedavisinin ve implant diş yapımının sigortanız veya emekli sandığınız tarafından karşılanıp karşılanmadığını öğrenebilirsiniz. Estetik tedaviler bazı sigorta şirketlerinin kapsama alanında bulunmadığı için sonradan sorun yaşamamak için tedavi öncesi kurumunuz ile irtibat kurmanız büyük önem taşır. Size yapılan işemelerin faturası verilir ve tahsil edilir. Siz kurumunuzun size ödemeyi taahhüt ettiği miktarı almak iin kurumunuz ile gerekli takip işlemini yapmalısınız. Diş kliniği olarak kurumlar ile ayrı ayrı işlem yapamamaktayız.

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı / 5. Oy sayısı:

Bana yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp/Randevu Al