• Türkçe
  • İngilizce

Opening Hours : Mesai: Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
  Contact : +90549 347 43 47

All Posts Tagged: 2017 Lmaina diş fiyatları

Lamina diş

Laminate veneer

Laminate veneer

Porselen lamina diş yapımı

Porselen lamina diş yapımı

Laminete veya lamina diş kaplama olarak da isimlendirilebilir. Son zamanlarda çok sık kullanılan bir estetik diş hekimliği işlemidir. Estetik yönden zayıf olan dişlerin daha iyi görünmesi için ön dişlere yapılan bir çeşit kaplama olarak da tanımlayabiliriz. Yapıştırma tekniği kullanılarak yapılan bu tedavi yöntemi sayesinde,dişleriniz olduğundan çok daha güzel ve parlak görünür.

Laminate Veneer Diş Kaplama sayesinde kötü diş görünümünden kurtulabilirsiniz.
Özellikle toplumun ekonomik olarak sorun yaşamayan,ödeme gücü olan kesimi tarafından sıkça istenilen estetik diiş hekimliği yöntemi olarak bilinir. Lamine diş kaplama yöntemi oldukça önemli bir tedavi çeşididir. Bu sebeple iyi bir hekim tarafından gerçekleşmesi sağlığınız açısından çok büyük önem arz eder.Bu yüzden sadece uzman doktorlara yaptırmanızda fayda vardır. Çünkü güzel bir estetik görünüme sahip olmak isterken,dişlerinizin olağan halinden bile uzaklaşabilirsiniz. Bu durumda sağlığınız da oldukça etkilenecektir.
Lamine kaplama özen isteyen bir kaplama türüdür. Bir an önce bitmesi yerine, iyi olmasını düşünmelisiniz. Ayrıca bu işlem yapılırken herşeyi hekiminize bırakmalısınız.Bu şekilde daha sağlıklı bir tedavi ortamı da olmuş olur. Özellikle diş rengi farklı olan insanlar tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.Bazı insanların diş rengi gri ya da griye yakın olabilir. Bu insanlar dişlerini ne kadar iyi fırçalarsa fırçalasın renginde herhangi bir beyazlama meydana gelmez.Bu kişiler için farklı diş beyazlatma teknikleri uygulanmaktadır. Bu uygulamaların başında da lamina diş kaplama gelmektedir.Bu yöntem sayesinde ağrısız bir şekilde bembeyaz dişlere sahip olabilir,çevrenize güzel gülücükler atabilirsiniz.
Lamine diş kaplama ücretleri 2017 yılında ne kadar ?

Lamina diş kaplama ile estetik

Lamina diş kaplama ile estetik

Lamine diş  fiyatları konusunda net birşey söylemek zor. Kullanılan malzeme veye yapan doktorla  bağlantılı olarak değişmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse  2017  lamina diş kaplama fiyatı bir tanesi için 200-400 Eurodur.

Dişlerden madde kaldırmadan uygulanan lamina kaplamalar vardır. Ancak uygulama alanı son derece sınırlı olan bu ilem için diş muayenenizin yapılması ve uyum kriterleri içerisinde olup olmadığınıza bakılması gereklidir.

Devamını Oku