All Posts Tagged: BAKIRKÖY

Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Diş hekimi Ataköy Bakırköy

İSTANBUL DİŞ KLİNİĞİMİZ Cerrahi ve implantoloji, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, ortodonti, estetik protezler, diş tedavisi, protez ve çocuk diş tedavisi ünitelerimiz bulunmaktadır. Hastalarımız kliniklerimizde; genel anestezi gerektirmeyen her türlü cerrahi operasyon, implant, ortodonti, diş eti hastalıkları tedavisi ve ameliyatları, diş beyazlatma, ışınlı kompozit ve amalgam dolgular, kök kanalı tedavisi, amputasyon, her türlü sabit ve hareketli protezler, estetik protezler ve çeşitli kozmetik desteklerle hizmetlerini alabilirler.
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Bakırköy İmplant Diş Hekimi

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya İmplant Ortodonti,Çene Cerahisi,Kanal Tedavisi,Diş eti hastalıkları,Zirkonyum kuron ,aplamalar,Laminate veneer,Estetik diş hekimliği tedavilerini korudent diş kliniğinde yapmaktadır. Randevu Tel 02129093748
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

HAMİLELER İÇİN DİŞ HEKİMİ TAVSİYELERİ

Çocuğunuz ağzından yaralanırsa, dişi kurtarmanız mümkün olabilir. Dişi derhal (bütün olarak ya da parçalarını) diş hekimine ulaştırın- Köklere değmemeye dikkat edin. ■ Bebeğinizi, ilk birkaç süt dişi çıktığı andan başlayarak diş ipi kullanmaya alıştırın. Bu ona alışkanlık kazandıracaktır.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al