All Posts Tagged: diş eti hastalıkları

Estetik diş

Diş Eti Rengi Nasıl Açılır?

Gül pembesinin sağlıklı, doğal ve estetik diş etlerinin rengi olduğunu söyleyen Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya, diş etlerindeki problemlerde modern diş hekimliğinin çok başarılı sonuçlar verdiğini söyledi. “Diş etlerindeki kahverengi siyah renkteki pigmentasyon odakları hem sağlıklı bir görüntü oluşturmaz hem de göze estetik gelmez. Diş etlerindeki bu renklenmelerin çeşitli sebepleri olabilir. Genetik faktörler kadar sigara kullanımı da etkenler arasındadır. Bu renklenmelerin ortadan kaldırılması için cerrahi yöntemler geliştirilmiştir.
Devamı
İstanbul implant estetik zirkonyum diş hekimi.

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Ne Yapar?

Dişler çene kemiği içerisine çok ince ligamentler ile bağlanır. Sağlıklı diş eti yüzeyi portakal kabuğu görünümündedir. Rengi pembedir. Sağlıksız diş eti kanama ile kendini hemen belli eder. Diş etinin hastalandığı zamanlarda bu doku kırmızı renkli olur üzerinde ödem ve yangı işarettir. Diş ile dişeti ağrısı yaklaşık 1 milimetrelik bir oluk vardır. Bu boşluk diş eti oluğu indir.
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Bakırköy İmplant Diş Hekimi

Diş hekimi Sertaç Kızılkaya İmplant Ortodonti,Çene Cerahisi,Kanal Tedavisi,Diş eti hastalıkları,Zirkonyum kuron ,aplamalar,Laminate veneer,Estetik diş hekimliği tedavilerini korudent diş kliniğinde yapmaktadır. Randevu Tel 02129093748
Devamı
Periodontoloji uzmanı Kucukcekmece

İstanbul Diş Tedavi Hastaneleri

Diş ve ağız sağlığı konularında modern ekipmanlar ve uzman diş hekimi kadrosu ile hizmet veren diş kliniği İstanbul Küçükçekmece Avcılar Bakırköy Sefaköy Florya Yenibosna bölgesinde hizmet vermektedir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al