All Posts Tagged: diş eti kanaması

İstanbul implant estetik zirkonyum diş hekimi.

Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Ne Yapar?

Dişler çene kemiği içerisine çok ince ligamentler ile bağlanır. Sağlıklı diş eti yüzeyi portakal kabuğu görünümündedir. Rengi pembedir. Sağlıksız diş eti kanama ile kendini hemen belli eder. Diş etinin hastalandığı zamanlarda bu doku kırmızı renkli olur üzerinde ödem ve yangı işarettir. Diş ile dişeti ağrısı yaklaşık 1 milimetrelik bir oluk vardır. Bu boşluk diş eti oluğu indir.
Devamı
Diş tedavi fiyatları

Diş Sağlığı ve Solunum Yolu

Burun estetiği kimi insanlar için günah, kimileri için ise mubahtır. Ne zaman burun estetiği yaptırmak lazım? Şimdi kişisel fikrimi hemen ifade edeyim. Öncelikle solunumunuzu etkileyen bir kıkırdak veya polip var ise hiç zaman kaybetmeden müdahale etmek gerekir. Yaşamın temeli oksijen almanızı bile zorlaştıran bu solunum yolu engelinden en kısa sürede kurtulmanız gerekiyor.
Devamı
Ucuz yapılmış zirkonyum nedeni ile diş eti hastalığı oluşmuş.

DİŞ ETİM NEDEN KANIYOR?

Bir hastalığı erken teşhis ve tedavi etmek ancak bilgi ve dikkat ile mümkün olabilir. Hastalık belirtileri ortaya çıkmaya başladığında bunu fark edip tedaviye yönelmek gerekir. Hem de zaman kaybetmeden. Bütün hastalıklar için geçerli olan bu durumu atasözlerimiz de çok güzel bir şekilde özetlemiş. Bir çoğumuzun bildiği "Hasta olmaktan değil, geç kalmaktan kork!" Diş eti neden kanar, diş eti kanaması tedavisi, diş kaöprüsü altında koku oluşması nedenleri, diş eti çekilmesinde diş kaplamaların rolü ile ilgili yazıyı okumanızı öneririm
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al