All Posts Tagged: diş eti tedavisi

Diş estetiği, lamina veneer, zirkonyum diş kaplama ve implant tedavileri

DİŞ ETİ TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Diş etlerinin hastalandığını ve bu nedenle diş kaybedildiğini sanırım bilmeyen kalmadı. Daha önce de bir yazımda bahsettiğim üzere diş eti hastalığı da diş çürüğü gibi geliyorum dedikten sonra gelir. Belirti veren hastalıklardan korkmamak gerekir aslında. Tabi bu belirtilere kulak asar ve çaresine bakarsak. Aksi durumda diş ağrısı ve diş kaybı olabilir. Bunun ardından da, implant veya zirkonyum diş kaplama gibi tedavilere ihtiyaç duyulabilir.
Devamı
Dişeti Hastalığı "Periodontitis"

Diş eti hastalığı

Vucudumuz için bu denli önem taşıyan ve tedavisi çok basit olan diş eti hastalığınızı tedavi edebilmemiz için randevu alınız. Dişeti kanaması kaderiniz değil. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya
Devamı
Diş Estetiği Empress ve Zirkonyum Diş Kaplamalar

Dişeti çekilmesi

Diş eti hastalığı, tedavisi mümkün bir hastalıktır. İltahap nedeniyle diş eti kırmızı ve kanama eğiliminde olur. Ağız kokusu bazen de damaklarda ağrı başlar. Tedavisi mümkündür. Zaman kaybetmeden diş hekimine gidiniz.
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Dişeti Çekilmesi

Dişeti çekilmesi aslında başlı başına bir hastalık olmayıp yanlış ağız hijyeni uygulamaları gibi veya aşırı fonksiyonel yüklere maruz kalma ile oluşan primer morfolojik değişikliktir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al