All Posts Tagged: diş fiyatları

Estetik Diş Tedavisi

Diş Kaplama Fiyatları 2018

Bu yazıda diş kaplaması fiyatını kaplama çeşitlerine göre sınıflandıracağım. Diş kaplaması öncesinde uygulanması gereken diş temizleme fiyatları, diş dolgu fiyatı, kanal tedavisi fiyatı hakkında da bilgiler vereceğim. Önce İstanbul da, Türkiye de diş kaplama fiyatı ne durumda, hangi etkenler diş fiyatını belirliyor buna göz atalım.
Devamı

ZİRKONYUM VE PORSELEN DİŞ KAPLAMALAR

Diş hekimi olarak bizler, hızlı ve ekonomik diş ihtiyacı olan kişilere sabit diş köprüleri öneriyoruz. Bu yazıda sabit diş köprüleri, uygulama alanları, köprü yapımında kullanılan malzemeler, diş köprüsü fiyatları, diş çekiminden sonra ne zaman diş köprüsü yapılabilir sorularına yanıt vermeye çalışacağım.
Devamı
Protez Diş Fiyatları

Diş Tedavisi Fiyatları

Diş tedavilerinin pahalı olmasının nedeni kişiye özel olması yani fabrikasyon olmamasından kaynaklanır. Diş hekiminde yapılan işlemler el yapımı ve kişiye özel işlemlerdir. Öncelikle yaptıracağınız tedavinin iyi bir tedavi olması mı? Yoksa ucuz bir tedavi ile sorunu geçiştirmek mi? bunlardan hangisini istediğinize net olarak karar vermemiz gerekir.
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Diş Kaplaması

Eksik veya çekilmiş bir dişin yerini doldurmak için dişlerin üzerine kaplama yapılabilir. Çürük miktarı fazla olan dişlerde veya dişler eğri olduğu zaman da estetik amaçla diş kaplamaları uygulanmaktadır.
Devamı
Sağlıklı ve estetik dişler.

2015 Kaplama diş fiyatı

Bu yazıda size kaplama diş fiyati nedir sousunun cevabını vereceğim. Öncelikle diş kaplama nedir? Neden uygulanır? Diş kaplamaları kırık, çürük, kanal tedavili, rengi bozulmuş, eğri veya kapanışı sorunlu dişler üzerine yapılan estetik preperasyonlardır. Diş eksikliğinde de boşluğu doldurmak amacı ile implant yapılamadığı durumlarda tercih edilen köprü uygulamalarıdır. Teknoloji ilerledikce diş hekimliğinde uygulanan kaplamaların malzemelerinde ve yapım […]
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al