All Posts Tagged: dişeti hastalığı tedavisi

Ucuz yapılmış zirkonyum nedeni ile diş eti hastalığı oluşmuş.

DİŞ ETİM NEDEN KANIYOR?

Bir hastalığı erken teşhis ve tedavi etmek ancak bilgi ve dikkat ile mümkün olabilir. Hastalık belirtileri ortaya çıkmaya başladığında bunu fark edip tedaviye yönelmek gerekir. Hem de zaman kaybetmeden. Bütün hastalıklar için geçerli olan bu durumu atasözlerimiz de çok güzel bir şekilde özetlemiş. Bir çoğumuzun bildiği "Hasta olmaktan değil, geç kalmaktan kork!" Diş eti neden kanar, diş eti kanaması tedavisi, diş kaöprüsü altında koku oluşması nedenleri, diş eti çekilmesinde diş kaplamaların rolü ile ilgili yazıyı okumanızı öneririm
Devamı
Diş eti çekilmesi tedavisi

Dişeti Hastalığı

Diş eti hastalığı en sık görülen hastalıktır. Bilinmesi gerekenler... Bütün dişleri ilgilendirdiği için ağızda en çok dikkat edilmesi gereken hastalıktır. Kanama ve ağız kokusu ile kendini belli eder. Tedavisi mümkündür. Kesin sonuç alınır.
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Kendi dişleriniz ile bir ömür

Düzenli yapılan koruyucu diş bakımı, tedavi için ayrılması gereken süreyi ve harcamaları da önemli ölçüde azaltır diyen Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya, “Diş bakımına ve kontrollere erken yaşta başlanırsa, diş problemleri önemli derecede azalır. Hatta dişler hiç çürümeyebilir. Ayrıca dolgu yapılması gereken küçük çürükler; kanal tedavisine ihtiyaç kalmadan tedavi edilir. Diş çekimine gerek kalmayacağı için implant veya köprü gibi protezlerin yaptırılmasına gerek kalmaz.
Devamı
Ucuz yapılmış zirkonyum nedeni ile diş eti hastalığı oluşmuş.

Diş Eti Hastalığı Tedavisi

Dünyada en sık görülen hastalıkların başında olan diş eti hastalığı tedavisi mümküb bir rahatsızlıkır aslında. Özellikle erken teşhis ve tedavi sayesinde dişlerin ve çevre dokuların sağlığını yitirmesi engellenebilmektedir. Diş eti kanaması diş eti hastalığı için kırmızı bir alarmdır. Diş eti kanamsaı mutlaka dikkate alınmalı ve zaman kaybetmeden diş hekimine gidilmelidir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al