All Posts Tagged: en iyi diş

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Türkiye İmplant ve Estetik Diş Hekimliği İçin Neden Tercih ediliyor?

Diş hekimliğinde sanat ve teknolojinin birleşmesi ile son yıllarda hastalar için çok memnun edici sonuçlar alınıyor. Ancak tedavi fiyatlarının yüksek olması nedeni ile Türkiye 'yi tercih ediyorlar. ile göze çarpıyor. Türkiyede Estetik diş hekimliği ve implant konusunda uzman bir isim olan Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile görüştük. Sağlık turizminde Dünya'nın neresindeyiz ve Türkiyede diş tedavileri neden başarılı sorularına yanıt aradık
Devamı
Ağız kokusu tedavisi

Köprünüzü korumak için

Metal desteksiz köprülerde porselenin içindeki metal Krom Nikel (Cr-Ni) alaşımdır. Metal desteksiz köprülerde ise çok farklı malzeler kullanılabilmektedir. Bunlar genel olarak cam seramikler ve kuvvetlendirilmiş seramiklerdir (In ceram spinell, In ceram alumina, In ceram zirconia, zirconia gibi). size hangisinin uygun olduğuna hekiminiz karar verecektir. Ancak sıklıkla kullanılan tipi zirkonyum altyapılı köprülerdir.
Devamı

ZİRKONYUM DİŞ

Zirkonyum nedir? Zirkonyum diş nasıl üretilir? En iyi kaplama hangisidir?Estetik diş kaplama örnekleri. Lamina diş mi zirkonyum kaplama mı tercih edilmelidir?
Devamı

Estetik diş kaplama

Estetik diş kapalam denildiğinde zirkonyum,empress,lamina veya laminate veneer dişler akla gelir.Bu sistemlerin hangisi sizin için avantajlı ise hekiminiz klinik kontrolden sonra size onu önerecektir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al