All Posts Tagged: estetiği

Estetik diş tedavileri ön dişlerde lamina, zirkonyum ve cam seramikler ila sağlanabilir.

Diş Estetiği

Doğal görünümlü ve yüz şeklimiz ile uyumlu dişlerimizin olmasını hepimiz isteriz. Ancak çoğu zaman ya diş renginde ya da diş sıralanışında keyfimizi kaçıran bazı aksaklıklar olabilir. Bunların giderilmesi modern diş hekimliği uygulamaları ile mümkündür. Sizin için çok büyük bir sorun gibi görünen durumlar çoğu zaman diş hekiminiz tarafından kolayca ortadan kaldırılabilmektedir.
Devamı
Diş Kırığında Estetik Zirkonyum Kaplama Önce ve Sonra

Diş Estetiği

Dişler, dudaklar ve dişetlerinin görüntüsüde estetik bir yüz için önemli yapılardır. Dişlerin formu ve büyüklüğü kişinin yüz yapısına uygun olmalıdır, örneğin ufak yüzlü kişilerde iri dişler hoş durmayacaktır.
Devamı
Zirkonyum Diş Kaplama

Ön Diş Estetiği

Ön dişlerde estetik uygulamalar. Basit bir ön diş dolgusu ile giderilebilirken bazense ön dişlere estetik kaplama yani zirkonyum kaplama, empress kaplama, lamine yaprak porselen gibi daha yüksek düzeyde estetik sağlanabilen uygulamalarla giderilebiliyor.
Devamı

Periodontitis Tedavisi

Periodontitis için tedavi planlamdığında ilk hedef periodontitisin önlenmesi, ikinci hedef ise tam anlamıyla normal sağlıklı halini alanperiodontitis tedavisidir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al