All Posts Tagged: estetik diş kaplama

Zirkonyum diş video

Zirkonyum

Zirkonyum diş kaplama nedir? Neden tercih edilir? Zirkon ile porselen diş kaplama ve köprü fiyatı arasındaki farklar. 2017 Estetik diş kaplama fiyatları. İstanbul Küçükçekmece Korudent. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Diş Kaplaması

Eksik veya çekilmiş bir dişin yerini doldurmak için dişlerin üzerine kaplama yapılabilir. Çürük miktarı fazla olan dişlerde veya dişler eğri olduğu zaman da estetik amaçla diş kaplamaları uygulanmaktadır.
Devamı
Cerec Diş Kaplama bilgisayarlı diş tasarımı ve uygulaması

CEREC DİŞ

Cad/Cam sistemi, bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli tedavi yöntemidir. Cerec, tek seansta sonuç alınabilen bilgisayar destekli porselen diş üretim sistemidir. Dolgu ya da kaplama için hazırlanan dişin görüntüsü 3 boyutlu bilgisayar ekranına ulaştırılır. Bu 3 boyutlu görüntü üzerine klinikte yapılması planlanan diş komsu dişlere ve diş eti e uyumlu bir şekilde tasrlanır. CEREC cihazının kazıma ünitesi, ihtiyacımız olan parçayı dişe uygun renkteki seramik bloktan kazıyarak ağızda uygulamaya hazır hale getirir. Diş üzerine üretilen restorasyonun yapistirilmasiyla islem tek seansta tamamlanmis olur.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al