All Posts Tagged: estetik diş

İmplant diş yapımı

Diş Estetiği Hayal Mi?

Diş estetiği hayal mi? Daha güzel bir gülümseme ve daha beyaz dişler kim istemez değil mi? Peki herkes için estetik diş görünümü ve güzel bir gülümseme mümkün mü? Diş estetiği fiyatları ne kadar? Bu işlem sadece parası olanlar içim mi mümkün?
Devamı
Estetik diş

Estetik Diş ve Gülüş Tasarımı

Estetik Diş Hekimliğinde gülüş tasarımı için lamina,zirkonyum diş kaplamalar, diş eti estetiği,bonding yöntemi gibi seçenekler vardır. Tedaviler hakkında bilgi almak ve size en iyi sonucu hangi yöntemin vereceği ile ilgili bilgi almak istermisiniz?
Devamı
Estetik Diş Tedavisi

Diş Kaplama Fiyatları 2018

Bu yazıda diş kaplaması fiyatını kaplama çeşitlerine göre sınıflandıracağım. Diş kaplaması öncesinde uygulanması gereken diş temizleme fiyatları, diş dolgu fiyatı, kanal tedavisi fiyatı hakkında da bilgiler vereceğim. Önce İstanbul da, Türkiye de diş kaplama fiyatı ne durumda, hangi etkenler diş fiyatını belirliyor buna göz atalım.
Devamı
Diş çürüğünde kompozit ve amalgam dolgu tedavisi

Çürüksiz Dişler!

Çoğu zaman, çocuklar neden dişlerini fırçalamak istemez, çünkü neden önemli olduğunu anlamıyorlar. Çocuğunuzun günde iki kez iki dakika dişlerini fırçalamasına yardım etmenin bir yolu var.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al