All Posts Tagged: Estetik

Diş tedavi fiyatları

Diş Sağlığı ve Solunum Yolu

Burun estetiği kimi insanlar için günah, kimileri için ise mubahtır. Ne zaman burun estetiği yaptırmak lazım? Şimdi kişisel fikrimi hemen ifade edeyim. Öncelikle solunumunuzu etkileyen bir kıkırdak veya polip var ise hiç zaman kaybetmeden müdahale etmek gerekir. Yaşamın temeli oksijen almanızı bile zorlaştıran bu solunum yolu engelinden en kısa sürede kurtulmanız gerekiyor.
Devamı
Sertaç Kızılkaya

İmplant Yapılan Ön Bölgede Estetik

Özellikle implant bölgesinde diş eti görüntüsü implant rengi sebebiyle daha koyu görünebilir. Azı dişler bölgesinde bu estetik olarak sorun yaratmaz çünkü yanak diş eti rengini kapatır ancak ön bölgelerde implant rengi diş etine yansıdığında ve diş eti gülümsemesi olan kişilerde kırmızı beyaz uyumunu bozabilir. Diş hekiminin bu durumu önlemek için alabileceği bir takım önlemler vardır implantın kemik seviyesi altına yerleştirilmesi diş etinin estetik bölgelerde daha kalın tutulması mümkündür.
Devamı

İMPLANT VE ESTETİK

Diş implantı yapıldığında estetik bir lüks değil gerekliliktir.İmplantın estetik olarak kabul edilebilmesi için anatomik yapı,cerrahi girişim ve restoratif uygulama önem taşır.İmplant Diş yapımı sırasında bütün aşamaların dikkatle yapılması gerekir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al