All Posts Tagged: gülüş estetiği

Digital Gülüş Tasarımı DSD

Ön Diş Estetiğinde Gülüş Tasarımı Nedir?

Gülüş tasarımı ile daha sağlıklı, ışıl ışıl dişlere kavuşmanız mümkün!Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya estetik güzel bir gülümsemenin sırlarını açıkladı. Lamina ve bonding diş uygulamaları,zirkonyum diş kaplama,ortodonti tedavileri ile estetik gülüş tasarımı nasıl yapılır?
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Güzel bir Gülümsemede Ağız ve Dişlerimiz.

Ön dişler ve gülüş estetiği kişinin sosyal hayatında büyük önem taşır. Günümüzde zirkonyum diş kaplamalar, lamina, empress ve implant gibi birçok modern tedavi yöntemi sayesinde ideal gülüş estetiği sağlanabilmektedir. Diş hekimliğinde bu güzel gülümsemelerin bizlere nasıl sunulduğunu Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'dan öğrendik.
Devamı
Zirkonyum Diş Kaplama Örnekleri

Gülüş estetiği

Estetik diş tedavileri doğal bir görüntü elde etmek için uygulanır. En iyi gülümseme için diş hekimi tarafından yapılan değerlendirme sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra işleme başlanır.
Devamı
Zirkonyum Diş Kaplamalar

Turkiye İstanbul Diş Hekimi

Sağlık turizminde tedavi amaçlı Türkiye´ye gelen turistler, özellikle diş tedavilerine ilgi gösteriyor. Türkiye´de kaliteli malzemenin kullanıldığı diş tedavilerinin yurt dışı muadillerine göre yaklaşık yüzde 50 daha ucuz oluşu ve diş kliniklerinin dünya standartlarında hizmet vermesi ise ilgiyi artıran ana neden olarak gösteriliyor.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al