All Posts Tagged: güzel diş

Ön Diş Estetik Kaplama Fiyatı

İnsanlar özellikle son yıllarda daha iyi bir gülümsemeye sahip olmak amacı ile ön dişlere estetik uygulamalar yaptırmaktadır. Estetik gülüş tasarımı isteyen insanlar kendileri için en uygun seçeneğin hangisi olduğunu merak ederler.
Devamı
Zirkonyum Diş Kaplamalar

Zirkonyum diş kaplama nedir? Kimlere uygulanabilir?

Zirkonyum kaplamalar bilgisayar destekli tasarım ve üretim aşamaları ile gelişmiş bilgisayarlar tarafından yapılır. Ağızdaki dişlerin modeli bilgisayara aktarılır ve bilgisayarda 3 boyutlu tasarım uygulaması yapılır. Diş kaplamasının kenar sınırları belirlenir. Diş hekimliğinde teknoloji ve malzemenin kullanılması sayesinde daha uzun ömürlü ve estetik diş kaplamaları yapılabilmektedir.
Devamı
Estetik diş kaplaması Zirkonyum

Estetik Gülüş Tasarımı

Gülüş tasarımı diş hekimliğinde bilim ve sanatın bir araya gelmesini sağlar kişiye özel ideal diş görüntüsü elde edilebilir. En uygun gülümsemeyi elde etmek için kişinin yüz hatları, yaşı, dişlerin sıralanışı ve kapanışı, dudakların durumu, diş etlerinin durumu, cinsiyet ve yaş önemlidir. Kadınlarda dişlerin köşeleri daha yumuşaktır. Erkeklerde komşu dişler daha...
Devamı
Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Güzel bir Gülümsemede Ağız ve Dişlerimiz.

Ön dişler ve gülüş estetiği kişinin sosyal hayatında büyük önem taşır. Günümüzde zirkonyum diş kaplamalar, lamina, empress ve implant gibi birçok modern tedavi yöntemi sayesinde ideal gülüş estetiği sağlanabilmektedir. Diş hekimliğinde bu güzel gülümsemelerin bizlere nasıl sunulduğunu Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'dan öğrendik.
Devamı
Zirkonyum Diş Kaplama Örnekleri

Gülüş estetiği

Estetik diş tedavileri doğal bir görüntü elde etmek için uygulanır. En iyi gülümseme için diş hekimi tarafından yapılan değerlendirme sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra işleme başlanır.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al