All Posts Tagged: implant uygulama

İMPLANT NE ZAMAN YAPILIR?

Dişlerin olmaması insan psikolojisi üzerinde negatif etki yapmaktadır. Dişler sadece tat alma ve yemek ısırma işlevi görmezler. Günlük yaşantıda sosyal faaliyetlerde önemli rol oynar. Maalesef Türkiye'de olması gerektiği gibi diş sağlığına önem verilmemektedir. Hastalıkların oluşmasına engelleyen tedbirler çocuk yaştan başlayarak alınmalıdır. Varsa ortaya çıkan problemlerin erken dönemde giderilmesi sağlanmalıdır. Zamanında müdahale edilmeyen diş çürüklerinin daha büyük problemlere yol açtığına biliyoruz.
Devamı
Sertaç Kızılkaya

İmplant Uygulama

İmplant muayenesinde neler yapılır? İmplant yerleştirilirken acı duyulur mu? İmplantlar yerleştirildikten hemen sonra protez takılabilir mi? İmplant uygulama kararında yaşlılık dezavantaj mıdır? İmplantların temizliği ne kadar önemlidir? İmplantların reddedilme riski var mıdır? İmplant kaynaşmaz ise ne olur? İmplant tedavisinde gözlenebilecek riskler nelerdir? İmplantların başarısı?
Devamı
İmplant nedir?

İyi implant

Başarılı implant için iyi bir planlama ve uygulama gerekir. Bu yazıda iyi implant uygulaması için neler gerektiğini anlatmaya çalışacağım.
Devamı
Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

İMPLANT NEDİR

implant günümüz dişhekimliği hizmetindeki doğal diş işlevlerine en fazla yaklaşan tekniktir.İmplantlar tam ağız protezlerini tutturmak için de kullanılmaktadır.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al