All Posts Tagged: INVISALIGN

Diş Hekimliğinde estetik ve implant diş

Yeni Konsept Bilgisayarlı Gülüş Tasarımı

Estetik diş hekimliğinde bilgisayarlı diş tasarımı çağındayız artık. Dişlerin üzerine uygulanan kaplamalar bilgisayar desteği ile yapılmakta. Diş hekimliğinde bilgisayar yardımı ile kaplama dişlerin üretilmesi son yılların en çok dikkat çeken uygulamalarından birisi olmuştur. Sistem hem hastalar hem de diş ekinleri için büyük avantajlar sağlar. Sistem ile diş kaplaması yapılmadan önce ağızda tedavinin bitmiş halini görmek mümkün olmaktadır.
Devamı
Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Yeni tedavi yöntemleri

Diş hekimliği alanında tedavi seçenekleri hızla artıyor. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'dan gelişen diş hekimliği tedavi yöntemleri ve cihazları ile ilgili en son yenilikler hakkında bilgi aldık. “ Diş hekimleri olarak bizler diş tedavilerini, hastalarımız için olabildiğince konforlu hale getirmek isteriz. Bu nedenle yeni teknolojiler ve tedavi yöntemlerini her zaman yakından takip etmemiz gerekir“ diyen Diş Hekimi Kızılkaya, Türkiye'de Dünya standartlarında sunulan diş hekimliği hizmetleri sayesinde yurt dışından tedavi amaçlı birçok hasta ülkemize gelmektedir dedi. En güncel diş tedavi yöntemleri ni şöyle sıraladı:
Devamı
İnvisalign diş düzeltme apareyi

INVISALIGN TEDAVİSİNDE KONTROLLER

Şeffaf diş teli için kontrolleriniz 2-3 ayda bir olacaktır. Şeffaf plaklar 15 günde bir değiştirilir. Örneğin tedaviniz için 20 plak üretilmiş ise tedaviniz 10 aylık bir süreye denk gelecektir. Kontrol seansları geleneksel tedavi yöntemlerine göre daha azdır, böylece yurt dışından gelen hastalar için büyük avantaj oluşturmaktadır.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al