All Posts Tagged: lamina diş

Estetik diş

Estetik Diş ve Gülüş Tasarımı

Estetik Diş Hekimliğinde gülüş tasarımı için lamina,zirkonyum diş kaplamalar, diş eti estetiği,bonding yöntemi gibi seçenekler vardır. Tedaviler hakkında bilgi almak ve size en iyi sonucu hangi yöntemin vereceği ile ilgili bilgi almak istermisiniz?
Devamı
Estetik Lamina Diş Kaplama

Lamine Kaplama ile Estetik Diş Yapımı

Toplumda kabul görmek ve sosyal ortamlarda iyi izlenim bırakmak için orantılı estetik bir gülüşe sahip olmak gerekiyor. Dişlerin çarpık olması, renklerinin sararmış olması, dişler üzerinde çürük bulunması veya benzer olumsuz problemler gülüş estetiğini olumsuz yönde etkiler. Kişinin öz güvenini azaltır. Diş hekimliğinde güzel bir görünüme sahip olabilmek için uygulanan bir çok farklı yöntem vardır. Dişleri ortodonti tedavisi ile düzeltilmesi, diş çürüklerini dolgu ile giderilmesi, diş rengini beyazlatmak veya dişler üzerine kaplama yapmak en çok duyduğumuz yöntemlerdir.
Devamı

Ön Diş Estetik Kaplama Fiyatı

İnsanlar özellikle son yıllarda daha iyi bir gülümsemeye sahip olmak amacı ile ön dişlere estetik uygulamalar yaptırmaktadır. Estetik gülüş tasarımı isteyen insanlar kendileri için en uygun seçeneğin hangisi olduğunu merak ederler.
Devamı
Porselen lamina diş yapımı

Lamina Diş Kaplama Tedavisi Ömrü

İyi bir gülüş estetiği elde etmek için diş hekimleri öncelikle fotoğraf üzerinde diş eti ve dudak gibi yumuşak dokular ile dişlerin ilişkisini tespit edip yapılması gereken değişiklikleri planlarlar. Diş etleri ve dişlerin estetik uyumu gerektiğinde diş eti cerrahisi veya diş kaplaması gibi uygulamaların birlikte kullanılması da gerekebilmektedir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al