All Posts Tagged: şeffaf plak

İmplant diş yapımı

Diş Estetiği Hayal Mi?

Diş estetiği hayal mi? Daha güzel bir gülümseme ve daha beyaz dişler kim istemez değil mi? Peki herkes için estetik diş görünümü ve güzel bir gülümseme mümkün mü? Diş estetiği fiyatları ne kadar? Bu işlem sadece parası olanlar içim mi mümkün?
Devamı
ŞEFFAF PLAK İLE TELSİZ ORTODONTİ FİYATLARI ÖRNEKLERİ

Şeffaf Aparey Fiyatları

Dişlerin daha güzel ve sağlıklı olması için uygulanan işlemlerden birisi de eğri dişlerin ortodonti tedavisi ile düzeltilmesidir. Bu amaçla ortodonti uzmanlarının dişlere tel takması veya takılıp çıkarılan aparey yapmaları uzun yıllardır uygulanan tedavilerdendi. Bilgisayar teknolojisinin gelişmesi ile birlikte 3 boyutlu tarama ve üretim prosesleri diş tedavilerinde kullanılmaya başlandıktan sonra eğri dişler için de devreye girdi.
Devamı
Şeffaf plak orotodonti

Şeffaf Plak ile Ortodonti Tedavisi

Hasta ağzından alınan ölçü sonrasında model hazırlanır. Model tarama cihazında taranarak bilgisayar ortamına aktarılır. Program yardımı ile dişlerin olması gereken pozisyon belirlenir ve ortodonti uzmanı tarafından kontrol edilir. İdeal diş pozisyonu kazandırmak için hangi dişlere ne kadar kuvvet verilerek nasıl hareket ettirileceği ile ilgili plan uygulamaya koyulur. Sonuçta elde edilecek dişlerin dizilim şekline göre belirlenen sayıda şeffaf plaklar üretilir.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al