All Posts Tagged: sertaç kızılkaya

Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Yeni tedavi yöntemleri

Diş hekimliği alanında tedavi seçenekleri hızla artıyor. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya'dan gelişen diş hekimliği tedavi yöntemleri ve cihazları ile ilgili en son yenilikler hakkında bilgi aldık. “ Diş hekimleri olarak bizler diş tedavilerini, hastalarımız için olabildiğince konforlu hale getirmek isteriz. Bu nedenle yeni teknolojiler ve tedavi yöntemlerini her zaman yakından takip etmemiz gerekir“ diyen Diş Hekimi Kızılkaya, Türkiye'de Dünya standartlarında sunulan diş hekimliği hizmetleri sayesinde yurt dışından tedavi amaçlı birçok hasta ülkemize gelmektedir dedi. En güncel diş tedavi yöntemleri ni şöyle sıraladı:
Devamı
Serdar Kızılkaya

Serdar Kızılkaya

Uzman hekimler ve donanımlı Tıp Merkezinde Dr. Serdar Kızılkaya direktörlüğünde Özel Göktürk Florence Nightingale Tıp Merkezi'nde her yaş grubu için ayrıntılı check-up yapılabilmektedir.Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için iç hastalıkları uzmanı ile beslenme ve diyet uzmanı kontrolünde ideal kilo sağlanmaktadır.
Devamı
Serdar Kızılkaya

Neyi neden sorarız?

Problemin Ne Zaman Başladığı Hastanın şikayetinin ne zaman başladığına dair sualler ve onlardan elde edilecek cevaplar hastalığın tanısını tesbit etmek bakimindan son derecede önemlidir. Bunun için hastaya:
Devamı
İmplant markaları ve implant ömrü en çok merak edilen konulardır.

İmplant Markaları

İmplant markaları ? İmplant fiyatları implant markasına göre değişirmi?İmplant kalitesi nedir?İmplant neden sorun çıkarır?Diş implantının ömrü ne kadardır?
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al