All Posts Tagged: zirkonyum diş kaplama fiyatları

Zirkonyum porselen diş köprü fiyatları

Estetik diş hekimliği günümüzde zirkonyum ve porselen laminate veneer kuronları uygulanmaya başlaması ile yüz güldüren sonuçlar almaya başlamıştır. Diş kaplamasından hekim ve hastanın beklentileri porselen diş kaplamalar ile karşılanamadığı için daha iyi bir kaplama nasıl olur diyerek araştırmalar yapılmıştır. Peki porselen diş kaplamalardan hangi konularda şikayet geliyordu? yazının ikinci bölümünde size klasik metal altyapı bulunan porselen dişin olumsuz özelliklerini de sıralayacağım. Bu olumsuz özelliklerin ortadan kaldırılması için en iyi alternatiflerden birisi zirkonyum altyapılı porselen diş kaplamalar olmuştur. Zirkonyum ile destek alan porselen ister tek diş kaplaması ister köprü uygulaması olsun ağız içerisinde yeterli dayanıklılığa sahiptirler. Fiyat olarak da zirkonyum diş kaplama fiyatları ile zirkonyum porseln diş köprü fiyatları uygulanabilir fiyat aralığındadır. Ucuz denilemeyecek kadarve pahalı denilemeyecek kadar bir ücret ile uygulanabilmektedirler.

ZİRKONYUM DİŞ FİYATLARI

Malzemenin ham madde ücretleri ve üretim aşaması için laboratuvarın yapması gereken yatırım miktarı gibi nedenler ile zirkonyum diş fiyatları diğer porselen diş fiyatlarına göre daha yüksek olmaktadır. Hekimin hasta başında geçirdiği zaman ve kullandığı ölçü

Zirkonyum Diş Kaplama Örnekleri

ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA ÖRNEKLERİ

malzemeleri hassas ölçü tekniklerinin kullanıması ve gerektiğinde işin tekrarlanma zorunluluğu gibi maliyetler zirkonyum diş fiyatlarını yükselten unsurlardır. Hastaların yüksek estetik beklentileri ve el işçiliğnin yanı sıra genel giderlerin vergi,amortisman,elektrik,su,personel maaşı gibi birçok genel giderin de olduğunu göz önüne aldığınızda bir defa yaptırıp yıllarca keyif ile kullanacağınız zirkonyum diş kaplama fiyatları makul olmaktadır.

Ağızda yapılacak diş sayısı birim fiyatı etkiler. Tek diş kaplaması ile bütün ağzın zirkonyum kaplama olması duruunda şüphseiz irim fiyat üzerindne belirli indirim söz konusu olacaktır. Ödeme koşullarınıza göre finansal faklılıkların da olacağını göz önüne aldığınızda telefon il veya web sitesinden bir fiyat vermenin anlamlı olmadığına siz de kanaaat getirmiş olmalısınız. Ancak dşl hekmi dişlerinizi görüp size uygulayacağı tedavi ve ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olduğunda gerekli indirimleri de yaparak diş kaplama fiyatı verebileektir.

ZİRKONYUM DİŞ KAPLAMA ÖMRÜ

Bilgisayar destekli kazıma sistemlerinde üretilen zirkonyum altyapılı porselenler doğal dişlerin üzerini sararlar. Kesik dişin çürümemesi için bu uyum son derece önemlidir. Yapıştırma simanları da bu uyumu destekleyen ve diş ile kaplama arasındaki boşluğu dolduran çimentodur.
Yeni sistem simanlar suda ve ağız sıvılarında çözülmezler.Bu sayede kaplamalar uzun yıllar boyu sorunsuzca ağızda kalabilirler.
Devamını Oku

WHATSAPP İLE SORMAK İÇİN TIKLAYINIZ