• Turkish
  • English

Opening Hours : Mesai: Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
  Contact : +90549 347 43 47

Estetik Diş Tedavileri ve İmplant Diş

Modern diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Makalaler bölümünden yazıları takip edin veya Hizmetler bölümünden ayrıntıları inceleyiniz.

Diş Estetiği

Diş Estetiği

2007 yılı yaz döneminde yurt dışında yaşayan bir bayan daha önce yaptığım bir vakamı görmüş. Ben de bu dişlerden yaptırmak istiyorum diyerek geldi.

Zirkonyum Diş

Zirkonyum Diş

Estetik bir görünümün yanı sıra uzun ömürlü ve sağlıklı diş kaplaması istendiğinde özellikle ön dişlerin kaplamasında zirkonyum diş tarcih edilir.

Lamina Diş Kaplama

Lamina Diş Kaplama

Laminate veneer yada lamine diş olarak da isimlendirilen estetik diş yüzey kaplamasıdır. Uygulama başarısı ve mükemmel estetiği sayesinde adından çok söz ettiren tedavi yöntemidir.

İmplant Diş

İmplant Diş

Eksik dişlerin boşlukları için güncel tedavi yöntemi olan implantlar en çok fiyatları ile gündeme gelirler. Ancak implant fiyatları değil sağlıklı implant uygulaması daha önemlidir.

Diş Beyazlatma

Diş Beyazlatma

Beyazlatma çeşitleri iki türlüdür. Evde ve diş kliniğinde yapılan diş beyazlatma. Kullanılan en geçerli yöntem ise her ikisinin birlikte yapıldığı diş beyazlatmadır.

Türkiye'de Diş

Türkiye'de Diş

Sadece Türk vatandaşları değil, Dünya’nın farklı ülkelerinden bir çok insan tarafından son yıllarda diş tedavileri için Türkiye ilk sırada tercih ediliyor.

Hasta Mektupları

Sizlerden gelen teşekkür yazıları.

  • No testimonial found !
× WhatsApp/Randevu Al