Randevu Alın

TELEFON NUMARANIZDAN SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPACAĞIZ.

Loading...

Estetik Diş Tedavileri ve İmplant Diş

Modern diş tedavileri hakkında daha fazla bilgi almak ister misiniz? Makalaler bölümünden yazıları takip edin veya Hizmetler bölümünden size uygun hizmeti ayrıntıları ile inceleyiniz.

İLETİŞİM

Zirkonyum Diş Kaplama

Estetik bir görünümün yanı sıra uzun ömürlü ve sağlıklı diş kaplaması istendiğinde özellikle ön dişlerin kaplamasında zirkonyum diş tarcih edilir.

İmplant Diş

Eksik dişlerin boşlukları için güncel tedavi yöntemi olan implantlar en çok fiyatları ile gündeme gelirler. Ancak implant fiyatları değil sağlıklı implant uygulaması daha önemlidir.

Diş Beyazlatma

Beyazlatma çeşitleri iki türlüdür. Evde ve diş kliniğinde yapılan diş beyazlatma. Kullanılan en geçerli yöntem ise her ikisinin birlikte yapıldığı diş beyazlatmadır. Diş Hekimi tarafından uygulanır.

Lamina Diş Kaplama

Laminate veneer yada lamine diş olarak da isimlendirilen estetik diş yüzey kaplamasıdır. Uygulama başarısı ve mükemmel estetiği sayesinde adından çok söz ettiren tedavi yöntemidir.

Doktorlar

Estetik Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya
Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya

Sertaç Kızılkaya 1970 yılında Adıyaman'da doğdu. İlkokulu Adıyaman Cumhuriyet ilkokulunda başarı ile bitirdikten sonra 1981 yılında İstanbul Özel Çavuşoğlu Kolejine başladı.

Devamını Oku

Haberler

Son güncel haberleri kaçırmayın.

Devamını Oku
Ağza dikiş atılması
Cerrahi Diş Çekimi

Ne kadar korkutucu kelimeler değil mi? "Çekim" bu kelimeden korkmayan var mı acaba? Diş çekimi tabi film çekimi değil. "Cerrahi"…

Devamını Oku
SÜRGÜLÜ PROTEZ

Diş hekimlerinin uyguladıkları tedaviler kişiden kişiye değişiklik gösteriyor. Çekilmiş dişlerin işlevlerini sağlayacak şekilde yeni dişler yapılması esas amaç. Ypılan dişin…

Devamını Oku

Teşekkür Yazıları

Sizlerden gelen teşekkür yazıları.

  • Serdar Kızılkaya

    Mesleğe ilk başladığın günden beri hep yeniliklerin takipçisi olduğun için seni tebrik ederim. Zirkonyum diş kaplamalarım eskilere göre gerçekten çok daha estetik ve diş etlerim ile uyumlu. Teşekkür ederim.

  • Diş Hekimi

    Dişlerimden bazıları kısa ve eğri idi. Diş hekimliğindeki son gelişmeler sayesinde artık rahatca gülümseyebiliyorum. Teşekkür ederim.

  • Keşke daha önce diş tedavilrimi aksatmadan yaptırsadım. Dişlerim ile artık rahatca yemek yiyebiliyorum ve özgürce gülümsüyorum. Beni Türk hekimlerine emanet edin diye boşuna dememiş önderimiz Atatürk.