İmplant tedavisinden beklentiler

İmplant faydaları
İmplant Diş Markaları hakkında bilgi için Randevu Tel: 02129093748

İmplant Diş Markaları hakkında bilgi için Randevu Tel: 02129093748

İmplant uygulaması sonrasında hasta beklentileri olarak uzun süreli fonksiyon en önde gelen husustur. Doğal bir çiğneme fonksiyonu isteyen ve bu durumu yaşayan hasta ömür boyu bu konforu yaşamak istyecektir.
Bunlara ek olarak; eski görünümü yakalamak da en büyük taleplerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.  Eski görüntüyü birebir yakalamak mümkün değildir. Çünkü yüzde değişime uğramış yumuşak dokular yanak ve dudak buna engel olur.

Ağız içinde de diş eti çekilmesi ve kemik erimesi nedeni ile diş boyları kişinin orjinal dişlerinden daha yukarıda konumlandırılmak zorundadır.  Dolayısı ile çoğu zaman dişlerin az görünmesi nedeniyle hastanın beklentisi karşılamamaktadır. Korudent Diş Kliniğinde size uygulanacak tedaviler konusunda tecrübeli diş hekimleri tarafından en iyi planlama yapılarak ideal bir görüntü sağlanır.
İmplant üzeri diş yapımı hassas bir çalışma gerektiren implantın ömrünü de etkileyen unsurdur.  İyi yapıldığında hem implantın kullanım süresibe hemde hatanın estetik ve sosyal yaşantısına katkı sağlanır.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Bu yayın ne kadar yararlı oldu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı / 5. Oy sayısı:

Merak ettiklerinizi ve sorularınızı hemen cevaplıyorum.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp/Randevu Al