Kategori: Diş Tedavisi

Zirkonyum Diş Kaplama Sonrası

İyi Yapılmayan Zirkonyum Diş Kaplama Sonuçları

Zirkonyum diş kaplama, diş estetiği için en fazla uygulanan yöntemlerden bir tanesidir. Kırık, çürük, kanal, eğri veya eksik dişler olduğunda Zirkonyum diş kaplamayla hem bu problemleri ortadan kaldırmak hem de güzel bir estetik diş görüntüsü elde etmek mümkün. Malzeme alışılmış porselen diş kaplamalarının aksine uzun ömürlü kullanım olanağı sağlıyor. Bu özellikle ön diş estetiği için […]
Devamı
Zirkonyum diş kaplama 2018 fiyatları

Zirkonyum

Zirkonyum diş kaplama nedir? Neden tercih edilir? Zirkon ile porselen diş kaplama ve köprü fiyatı arasındaki farklar. 2017 Estetik diş kaplama fiyatları. İstanbul Küçükçekmece Korudent. Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya
Devamı
İmplant diş yapımı

İmplant Diş Fiyatları 2019-2020

2019 implant fiyatları ile 2020 implant ücretleri karşılaştırılır ise döviz olarak aynı tutarlarda ödeme gerektiği görülür. En iyi tedavi planı en uzun ömürlü ve sağlıklı tedavi demektir.
Devamı
ORTHERO Şeffaf plak fiyatı 2019

Bulut Dedikleri

Günümüzde diş estetiği, zirkonyum kaplamalar ve implantları konuşmaktan diğer gelişmelere fırsat kalmıyor. Pek çok branşta olduğu gibi diş tedavilerinde ve dijital dönüşüm bütün hızıyla devam ediyor. Uygulanan tedavileri ve hasta bilgilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetmek diş hekimlerine büyük avantajlar sağlamakta.
Devamı
İMPLANT ÜZERİ DİŞ FİYATLARI

İmplantlar Hakkında Sorduklarınız.

İmplant diş yapımı ve sonrasında yaşanabilecekler ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yer verdim. İmplant diş yapımı, sorunları ve en iyi implant uygulamaları hakkında bilmek istediklerinizi yorum kısmına da yazabilirsiniz.
Devamı
× WhatsApp/Randevu Al