TÜRKİYE HALK BANKASI EMEKLİ SANDIĞI VAKFI Anlaşmalı Kurum - Dr. Sertaç KIZILKAYA
  • Türkçe
  • İngilizce

Opening Hours : Mesai: Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
  Contact : +90549 347 43 47

TÜRKİYE HALK BANKASI EMEKLİ SANDIĞI VAKFI Anlaşmalı Kurum

Halk Bankası Anlaşmamız iptal edilmiştir.

DÖVİZ KURLARINDAKİ ARTIŞ VE DİŞ TEDAVİ FİYATLARININ FAALİYETLERİ NEDENİ İLE BANKANIN BELİRLEDİĞİ TUTARLARDA HİZMET VEREMİYORUZ. 

 

Diş yapım fiyatları sigorta ve kurum ödemeleri ile karşılanmaya çalışıldığında modern ve kaliteli tedaviler mümkün olamıyor. Asgari ücret tarifesi üzerine fark ödeyerek iyi bir diş tedavisi yaptırmak mümkün. Siz yine de kurumun size ödediği miktarlar kadar malzeme ve hizmet almak isterseniz alabiliyorsunuz. Ancak zaman içerisinde ödemek istemediğiniz fark tutarının farkını görebilirsiniz.

İyi bir diş tedavisinin asla ucuz fiyat ile verilemeyeceğini her insan kendi mantık süzgeci sayesinde anlayabilir. İthal malzemeler. Giderek artan işçilik birim fiyatları nedeni ile kişiye özel yapılan diş tedavileri ucuz olamıyor. Döviz fiyatlarının her geçen gün artması kaliteli malzemelerin de fiyatını arttırıyor. Ancak kaliteli malzemelerin çeşitliliği kadar kalitesiz malzemeler de çoğalıyor. Çin ve uzak doğu pazarı her üründe olduğu gibi dental sektörde de ucuz malzeme ve ürünler çıkarıyor. Bunların kullanım ömrü ve biyolojik başarısı tartışmalı olsa bile piyasada rahatça satılıyor.

Anlaşma neticesinde Ziraat Bankası Mensupları ve yakınları tüm diş tedavisi hizmetlerimizden özel indirim avantajları ile faydalanabilecekler.

Eğer  Türkiye Telekom Vakfı üyesi yada yakınıysanız dental implant ve Ortodonti tedavileri hakkında bilgi almak için şimdi bizi arayın.