Zirkonyum Diş ve Zirkonyum Diş Kaplama Video - Diş Hekimi Sertaç
  • Türkçe
  • İngilizce

Opening Hours : Mesai: Pazartesi - Cumartesi 09:00-19:00
  Contact : +90549 347 43 47

Zirkonyum Diş

Zirkonyum Diş
Birçok kişide meydana gelen diş sorunlarında estetik görünümü etkilemesinden dolayı diş kaplamaya başvurulması gerekmektedir. Diş kaplama işlemlerinde genel olarak zirkonyum diş kaplama tercih edilmektedir. Her diş kaplama işleminde farklı özellikler vardır. Bu özelliklerden estetik özellikleri ile daha ön plana çıkan zirkonyum diş, özellikle ön dişlerin kaplamasında tercih edilmektedir. Dış görünümüne önem veren kişilerin özelliklere dişlere verdikleri önem daha fazladır. Çünkü dış görünümü etkileyen en önemli nokta sağlıklı dişlerle sağlıklı gülüşlerdir. Bu anlamda uygulanan zirkonyum diş kaplama video hizmeti ile uygulanmaktadır. Bu sayede estetik diş örnekleri ile hastaların fikir edinmeleri sağlanmaktadır. Bu anlamda 25 yıllık deneyime sahip olan Dr. Sertaç Kızılkaya, başarılı zirkonyum diş kaplama işlemlerine imza atmaktadır. Zirkonyum dişin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinin başında kullanılan malzeme gelmektedir.

Zirkonyum Diş Kaplama Nasıl Olmalıdır?

Estetik bir diş kaplamaya sahip olabilmek için yapılan kaplamanın uzman kişiler tarafından uygulanması önemlidir. Bu konuda Dr. Sertaç Kızılkaya, zirkonyum diş kaplama video şeklinde yaptığı işlemleri hastalarına göstererek hastalarının konu hakkında her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmesini sağlamaktadır. İyi bir diş kaplama için hastalar tarafından aranan ilk özellik yapılan kaplamanın sağlam olması ve bunu zirkonyum diş kaplama video ile görebilmektir. Özellikle çiğneme kuvvetlerine karşı dayanıklı olan diş kaplamalar ile uzun süre sağlıklı dişlere sahip olunmaktadır. Bu konuda en büyük sıkıntıyı yaşayan kişiler dişlerini gıcırdatan ve sıkan kişilerdir. Bu kişiler daha fazla zirkonyum diş kaplama video ile işlemi incelemektedirler. İyi bir diş kaplama için aranan diğer özellik ise estetik olarak güzel bir görünüm sağlamasıdır. Bu özellikleri taşıyan zirkonyum diş nasıl takılır ve işlem aşamaları nelerdir hastanın durumuna göre değişebilmektedir. Bu nedenle işlem öncesi hasta geniş bir tetkikten geçirilmektedir.

Zirkonyum Diş Nasıl Takılır ve Etkileri Nelerdir?

Dişleri kötü bir görünüme sahip olan kişiler, psikolojik olarak olumsuz bir şekilde etkilenmektedir. Estetik açıdan güzel bir görünüme kavuşmak için yapılan zirkonyum diş nasıl takılır ve sonucunda ortaya çıkardığı etkiler nasıldır hastaların tercih sebebi için önemlidir. Yapılan kaplamanın diğer dişler ile uyumsuz bir renkte olması hastaları memnun etmemektedir. Bu nedenle renk uyumunu sağlayan zirkonyum diş nasıl takılır en çok merak edilen kaplama çeşididir. Bu uygulama ile en doğal diş görünümü sağlandığı için de birçok kişi tarafından en çok tercih edilen kaplamadır.

Zirkonyum Diş Renkleri a1 ve Renk Seçimi

Zirkonyum diş kaplama uygulanmasında önemli olan en önemli olan noktalardan biri renk seçimidir. Bu anlamda zirkonyum diş renkleri a1 genellikle daha çok tercih edilmektedir. Diş kaplamada, uygulama sonrasında ağızda yer alan dişlerle yapılan kaplama dişlerin renklerinin uyumlu olması estetik açıdan daha güzel bir görüntü sağlamaktadır ve bu da zirkonyum diş renkleri a1 uygulaması ile mümkündür. Renk uyumu olmayan dişler, kötü bir görüntü oluşturarak hastayı memnun etmez. Bu nedenle renk seçiminde mutlaka doktor tavsiyesi dinlenmelidir ve zirkonyum diş renkleri a1 rengi dişlere uygunsa seçilmelidir. Bu en beyaz renktir. Bu konuda daha fazla bilgi için https://www.drsertac.com/zirkonyum adresini ziyaret edebilirsiniz.
Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya estetik diş tedavileri ve implant Küçükçekmece